Video & Multimedia

Multimedia rosną w siłę

Popularność multimediów rośnie z każdym dniem. Stają się nieodłączną częścią stoisk targowych, koncertów, transmisji na żywo, spotkań i imprez firmowych.
Stawiasz na nowoczesny wizerunek, chcesz podnieść rangę wydarzenia lub ułatwić przekaz informacji?

Wynajem ekranów didowych LED, projektorów multimedialnych czy usługi video mappingu 3D, to świetne rozwiązanie.
Jednak sam sprzęt to nie wszystko – żeby uzyskać powalający efekt, potrzeba odpowiedniego kontentu jak animacji, wizualizacji, filmiku itp. My Ci go zapewnimy.

Stwórz idealną scenografię, nie pozwól się wyprzedzić konkurencji i daj się zauważyć.

Wzrokowcy górą!

Większość z nas jest wzrokowcami. Przy obecnym natłoku informacji lepiej radzimy sobie z treściami graficznymi, a nasz mózg szybciej je analizuje i zapamiętuje. Teraz wystarczy obrócić to na swoją korzyść. Gwarantujemy, że nikt nie przejdzie obojętnie koło telebimu czy innego rodzaju ekranu multimedialnego, zwłaszcza z angażującą treścią! Przykuj uwagę odbiorców, ułatw komunikację i przekaz informacji.

KLIKNIJ I ZOSTAŃ ZAUWAŻONY!

Skontaktuj się z nami!

Niezapomniana interakcja

Pójdź o krok dalej i zapewnij zapadającą w pamięć interakcję.
Wybierz nasz Smart Display 2.0 lub dotykowy monitor, i wykorzystaj je do wyświetlania reklam, informacji lub odtwarzania interaktywnych aplikacji, takich jak np. ankiety, quizy itp.

Przyciągniesz uwagę, przekonasz wszystkich o wysokiej jakości swoich usług i zwiększysz prawdopodobieństwo, że klient wybierze właśnie Ciebie.

Wynajmij sobie sukces!

Live Streaming

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas!

Szukasz nowych rozwiązań, by dotrzeć do jeszcze większej ilości klientów?

Z myślą o Tobie dodaliśmy do oferty Live streaming. 

Razem z nami możesz  przenieść swoje wydarzenie do świata wirtualnego, dzięki relacji na żywo.

Live stream to idealne rozwiązanie, które umożliwia Ci dotarcie do twoich obecnych klientów, oraz pozyskania nowych. 

Pozwala na osiągnięcie jeszcze większych zasięgów oraz angażuje on internautów bardziej niż zwykłe posty. Bezpośredni kontakt buduje relacje z klientami, promując przy tym Twoją markę.

Nie każdy posiada sprzęt oraz wiedzę by samodzielnie poprowadzić relację na żywo, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, a potem zostaje tylko sukces! 

To bez znaczenia czy chcesz zrelacjonować event, szkolenie, konferencję, webinar czy wydarzenie kulturalne – Live stream świetnie się do tego nadaje. 

Dzięki streamingowi każdy zainteresowany może oglądać Twoje wydarzenie, bez względu gdzie się aktualne znajduje. Możesz przeprowadzić go na różnych platformach np. Facebook, instagram, twitch etc.