Sprzęt nagłośnieniowy

LINE ARRAY / SYSTEMY LINIOWE - Systemy liniowo wyrównane

big_kudo.png

KUDO

Jeden z największych systemów wyrównanych liniowo marki L-Acoustics. KUDO jest systemem 3-drożnym opartym na głośnikach 2 x 12” niskich częstotliwości, 4 x 5” średnich częstotliwości oraz 2 x 1,75” wysokich częstotliwości w technologii DOSC®. Kompleksowość systemu pozwala na konfigurację horyzontalną jak i wertykalną. KUDO posiada także zaawansowany system przesłon odpowiedzialnych za pomniejszanie i zwiększanie i kierunkowość kąta padania dźwięku.

Zakres kątów:

Horyzontalnie 50-110 stopni Symetrycznie oraz od -25/55 lub 55/25 stopni asymetrycznie.

kara.png

KARA

Jeden z najnowszych średnich rozmiarów system marki L-Acoustics o dużej skuteczności i potężnej mocy w kompaktowej obudowie. KARA jest systemem 2-drożnym konstrukcji bi-amp oparty na 2 x 8” neodymowych głośnikach oraz 1 x 3” neodymowym driverze w falowodzie DOSC®.

Zakres kątów:

Horyzontalnie 110 stopni Symetrycznie.

kiva_kilo.png

KIVA KILO

Najmniejszy kompaktowy system idealny do zastosowań przy mniejszych i krótszych powierzchniach gdzie koniecznością jest użycie systemu liniowego nie koniecznie dużych rozmiarów i mocy. System Kiva Kilo idealnie spełnia się w warunkach konferencyjnych, eventowych, bankietowych, czy przy muzyce typu Jazz, Lounge, Chillout, Classic. System KIVA + KILO wyposażony jest w 1 x 12″ głośnik odpowiedzialny za dolne częstotliwości (KILO) oraz 2 x 6,5″ głośnik średnich częstotliwości i 1 x 1,5″ driver, również oparty na legendarnym falowodzie L’Acoustics DOSC®.

Zakres kątów:

Horyzontalnie 100 stopni Symetrycznie.

arcs_wifo.jpg

ARCS

Kompaktowy system liniowo-wertykalny o zdefiniowanym na stałe kątem pokrycia. Idealny jest do zastosowań przy małych powierzchniach lub jako dogłośnienie. Jest to dwudrożny system, wyposażony w 12″ (ARCS WIDE) lub 15″ (ARCS) głośnik niskich częstotliwości i 3″ driver w technologii DOSC®.

Zakres kątów:

Horyzontalnie od 30 do 360 stopni.

Subwoofer / Zestawy Bass LA

sb28.png
L-Acoustics SB-28
sb18.jpg
L-Acoustics SB-18
sb118.png
L-Acoustics SB-118

Monitor / Systemy Monitorowe

8XTi.jpg
L-Acoustics 8XTi
12XTi.jpg
L-Acoustics 12XTi

Colinear

Syva & Syva Low

Syva jest systemem określanym jako źródło kolinearne, który jest odpowiedni do użycia w aplikacjach o średnim zasięgu. Jest on zaprojektowany do pracy w profesjonalnych systemach nagłośnieniowych oraz wysokiej jakości komercyjnych instalacjach dźwiękowych, od których oczekuje się doskonałego brzmienia oraz dużej głośności z równocześnie minimalną widocznością całego systemu.

AMP / Końcówki Mocy

la-amp.png
LA4, LA4X, LA8

Kontrolery LA4, LA4X i LA8 oferują nowoczesną amplifikację głośników, DSP, kontrolę sieciową i kompleksową ochronę systemu w jednym ergonomicznym opakowaniu. Bazując na podobnych platformach, wyjątkowa wydajność zarówno LA4, LA4X jak i LA8 pozwala na pełną optymalizację wszystkich zasobów systemowych L-Acoustics, jak również zapewnia znakomitą jakość dźwięku połączoną z najlepszą możliwą ochroną przetworników.

W odpowiedzi na zapotrzebowania Klientów posiadamy również urządzenia innych renomowanych marek, co pozwala nam na dopasowanie oferty do każdego wydarzenia!

DAS Audio

Hiszpańska firma DAS Audio posiada ponad 40-letnie doświadczenie na rynku nagłośnieniowym, bezkompromisowo wprowadzając innowacyjne, wysokiej jakości rozwiązania w swoich profesjonalnych produktach z branży audio.

Zapraszamy na stronę internetową www.dasaudio.com, gdzie można obejrzeć oferowane przez DAS Audio różne systemy nagłośnieniowe, wzmacniacze, procesory i akcesoria, jak również przykładowe ich zastosowania i filmy instruktażowe.

Wszystkie oferowane przez nas kolumny posiadają wbudowane dedykowane wzmacniacze (oznaczone są literką „A” po nazwie produktu).

Seria EVENT
(system wyrównany liniowo)

das_event210a.jpg
DAS Event-210A
das_event218a.jpg
DAS Event-218A
das-m210a.png
DAS Event-M210A

(monitory sceniczne)

Seria VANTEC
(kolumny z procesorem DSP)

das_vantec-12a.jpg
DAS Vantec-12A
das_vantec-15a.jpg
DAS Vantec-15A
das_vantec-18a.jpg
DAS Vantec-18A

Seria ACTION

das_action-8a.jpg
DAS Action-8A
das_action-12a.jpg
DAS Action-12A
das_action-15a.jpg
DAS Action-15A
Turbosound

Turbosound

Wiodący brytyjski projektant i wytwórca profesjonalnych systemów nagłośnieniowych, którego korzenie sięgają 1970 roku. Produkty tej firmy wyróżnia innowacyjność, zaawansowane technicznie materiały i rozwiązania, a także ekstensywne badania naukowe jednej z najlepszych ekip inżynierskich na świecie.

turbosound_tms5.jpg
Turbosound TMS-5

(system wertykalny)

turbosound-tfm212.png
Turbosound TFM-212

(monitory sceniczne)

Konsolety mikserskie

Dysponujemy szeroką gamą najwyższej jakości mikserów cyfrowych i analogowych, spełniające wymagania riderów technicznych dla każdego rodzaju wydarzeń – od konferencji po duże festiwale.

soundcraft-vi7000.png
Soundcraft Vi7000
soundcraft-vi3000.png
Soundcraft Vi3000
soundcraft-vi2000.png
Soundcraft Vi2000
soundcraft-vi1.png
Soundcraft Vi1
soundcraft-si-compact.png
Soundcraft Si Compact
soundcraft_si_expression.jpg
Soundcraft Si Expression
yamaha-m7cl.png
Yamaha M7CL
yamaha-ql5.png
Yamaha QL5
allenheath_me-1.jpg
Allen & Heath ME-U (plus ME-1)

(mikser personalny)

allenheath_ml-5000.png
Allen & Heath ML5000
allenheath_gl2800m.png
Allen & Heath GL2800M
soundcraft-m12.png
Soundcraft M12

Oprócz tego dysponujemy mikrofonami renomowanych firm (AKG, Neumann, Sennheiser, Shure, Beyerdynamic, Electro-Voice, MIPRO itp.), oraz innymi różnego rodzaju peryferiami (DI-BOXy, kable, statywy, wmacniacze itp.).