Budowa Konstrukcji Scenicznych


Budowa sceny artystycznej to początek bezpośredniej produkcji każdego koncertu. Właśnie tu pojawia się zadanie, któremu Sound & Lights Service sprosta jak nikt inny.

Budowa scen to zajęcie, którym paramy się od lat. Jesteśmy rzetelnym i odpowiedzialnym zespołem.

W naszej ofercie posiadamy ground support sceny, dostępne w różnych wymiarach i kolorach, dobieranych do wytycznych zlecenia i rozmiarów wydarzenia, które obsługujemy. Ponadto dysponujemy zadaszeniami plenerowymi. Mamy podesty sceniczne, konstrukcje aluminiowe, wyciągarki elektryczne, systemy wystawiennicze. Wszystko, co niezbędne, by budowa sceny przebiegała sprawnie, a scena spełniła swoją funkcję. Mamy możliwość ustawienia piętrowego layera na pozycji realizatora przodowego (FOH). Rozporządzamy mobilnymi podestami i systemami wystawienniczymi, a także szeroką gamą wyciągarek firmy MOVECAT oraz kompatybilnym z nią systemem MOVECAT MPC 4ID, które pozwalają nam na zmianę aranżacji i ruch sceniczny.

Wszystkie elementy konstrukcyjne, które mamy na wyposażeniu, przechodzą okresowe przeglądy i posiadają wymagane atesty, dzięki czemu nasze sceny estradowe są w pełni bezpieczne. Dzięki ogromnemu doświadczonej kadrze budowa scen w naszym wykonaniu to szybki i bezproblemowy proces, chociaż wiemy, że budowa scen to zadanie wymagające szczególnej odpowiedzialności i staranności. Właśnie dzięki temu, iż nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie i właściwe cechy charakteru do budowy sceny artystycznej jak i obsługi konstrukcji scenicznych to zaufało nam już wielu znanych artystów i organizatorów dużych imprez.

Poniżej przedstawiamy kilka z możliwych wariantów ustawień Ground Supportów wraz z rysunkami technicznymi:
User information Static analysis
GROUND SUPPORT 18×14 [m]
(+4 [m] PA WINGS)

Pobierz specyfikację
GROUND SUPPORT 13×11 [m]
(+3 [m] PA WINGS)

Pobierz specyfikację
GROUND SUPPORT 11×10 [m]
(+3 [m] PA WINGS)

Pobierz specyfikację
8,5x6x7,01 [m]
Pobierz specyfikację
10,5x10x7 [m]
Pobierz specyfikację
12,5x10x8,00 [m]
Pobierz specyfikację
Scena Kochana Polsko
Ground Support

TECHNICZNA OBSŁUGA IMPREZY ARTYSTYCZNEJ W ZAKRESIE BUDOWY SCENY

Kolejną gałęzią usług są zadaszenia sceniczne, konstrukcje aluminiowe, mobilne systemy wystawiennicze, oraz podesty mobilne. Mamy również możliwość ustawienia piętrowego layera na pozycji FOH.

 

ROOF CONSTRUCTIONS / ZADASZENIA SCENICZNE

ZADASZENIA

(specyfikacja techniczna)

– 6 x 6m

– 8 x 6m (specyfikacja techniczna)

– 10 x 10m (specyfikacja techniczna)

– 12,5 x 10m (specyfikacja techniczna)

Certyfikat niepalności kotar

 

STAGE PLATFORMS / PODESTY SCENICZNE

Wymiary schodów scenicznych

WYCIĄGARKI

MOVECAT ECOlite 320
Pobierz specyfikację
MOVECAT Compact 500
Pobierz specyfikację
MOVECAT ECOlite 1000
Pobierz specyfikację
Sterownik MOVECAT MPC 4ID8
Pobierz specyfikację
Sterownik MOVECAT MPC 4ID8, zgodny z BGV D8, BGV D Plus, BGV C1 i igvw SQ P2 D8 Plus, przystosowany jest do sieci I-Motion. Umożliwia wykorzystywanie wyciągarek nie tylko do ground supportu, ale również zmiennych aranżacji i ruchu scenicznego.
Wyciągarki z wbudowanymi enkoderami wraz ze sterownikiem pozwalają na sczytywanie wysokości oraz zaprogramowanie sekwencji ruchu.