O nas

Dlaczego my?

Moglibyśmy długo wymieniać wydarzenia, które obsłużyliśmy od momentu naszego powstania w 2003 roku i nie bylibyśmy w stanie zliczyć wszystkich.

Jedno jest pewne, udało nam się zebrać tyle doświadczenia, że żadne zlecenie nie jest nam straszne. Współpracując z klientami z różnych branż w kraju i za granicą, wypracowaliśmy metody działania, dzięki którym możemy jak najlepiej zadbać o naszego klienta. 

Zapewnimy pełną obsługę techniczną każdego wydarzenia, w tym koncertów, festiwali, eventów, targów, konferencji, wydarzeń sportowych i innych.

Nasza praca, Twój spokój

Dla nas liczy się Twoja wygoda, a każde wydarzenie traktujemy jak własne, dlatego:

Jak powstaliśmy

Żeby coś dobrze poznać, najlepiej rozebrać to na części pierwsze. 

W naszym wypadku potrzeba poznania zrodziła się z miłości.

 Nasz CEO Sebastian kocha muzykę, więc chciał się nią w pełni cieszyć, ale problem pojawił się na głośnych imprezach. Jakość pozostawiała wiele do życzenia, a sprzęt nagłośnieniowy najzwyczajniej krzywdził muzykę. 

W końcu postanowił poświęcić się pracy z nagłośnieniem, by znaleźć odpowiedź na to dlaczego wzrost głośności niszczy jakość. Własnoręcznie projektował i budował swoje pierwsze kolumny. Poznawał dźwięk i analizował jego zachowanie.

Zyskał przy tym ogromną wiedzę i przewagę, bo kupując sprzęt wiedział czym się kierować. 

Nie od dziś wiadomo, że muzyka potrzebuje oprawy, by wzbudzać jeszcze większe emocje.  Idąc tym tropem zebrał ludzi z wiedzą i pasją w działach: światło i konstrukcje sceniczne, by w 2003 roku założyć Sound & Light Service. 

Dołącz do tych, którzy nam zaufali

Doceniamy zaufanie naszych klientów, dzięki niemu możemy pochwalić się pracą przy największych wydarzeniach, takich jak: Poznań Motor Show, Orlen Warsaw Marathon, Skoki do wody Red Bulla, Verva Street Racing, PKO Maraton, Space of Sound, Cavaliada; Festiwale: Malta, Jarocin Festival, Sunrise, Spring Break, Late Summer Festival czy Enter Enea Music, przy którym pracujemy od pierwszej edycji.

Misja

Naszą misją jest kompleksowa obsługa,  która obudzi głęboko drzemiące emocje, tak by dostarczone doznania zostały w pamięci na długo.

Cel

Zależy nam na obsłużeniu każdego tak, by zaspokoić jego potrzeby, dlatego stawiamy na rozwój, konsekwentnie wprowadzając coraz nowsze technologie oraz szkoląc naszych pracowników.

Wizja

Legendy nie umierają, dlatego dążymy do zostania częścią trendów i kultury, tak by zapewniać niezapomniane wrażenia do końca świata i jeden dzień dłużej.