Nagłośnienie sceniczne


Oferujemy profesjonalne nagłośnienie sceniczne i nagłośnienie estradowe jak i również obsługę nagłośnienia scenicznego. Jesteśmy na bieżąco z rozwojem rynku i nadążamy za rosnącymi wymaganiami artystów. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie. Biorąc pod uwagę rozmiar i typ przestrzeni, rodzaj muzyki i specyfikę brzmienia, dobieramy optymalny system nagłośnieniowy. Sami, będąc pasjonatami, zawsze i wszędzie chcemy dostarczać dźwięk najwyższej jakości, bowiem obsługa eventów i nagłośnienie to nasze hobby.

Dysponujemy zaawansowanymi systemami nagłośnienia wyrównanymi liniowo oraz systemami konwencjonalnymi. Perfekcyjne nagłośnienie sceniczne to podstawa satysfakcji z eventu muzycznego. Cieszymy się dobrą opinią najlepszych akustyków, techników i inżynierów realizacji dźwięku. Wiemy jak ważna i skomplikowana jest ich praca. Żeby zwiększyć komfort i efektywność udostępniamy kilkanaście stołów mikserskich, cyfrowych oraz analogowych.

Posiadamy systemy nagłośnienia scenicznego renomowanej i szanowanej na całym świecie francuskiej firmy L’Acoustics. Mamy do dyspozycji dzierżące palmę pierwszeństwa na rynku zestawy typu Line Array: KUDO, KARA, KIVA oraz kompaktowy ARCS, a także systemy monitorów 12XT i 8XT. Pozwala nam to na równie profesjonalne nagłośnienie dużych koncertów plenerowych i halowych, jak i kameralnych wydarzeń.