Sound Systems


Oferujemy profesjonalne nagłośnienie sceniczne i nagłośnienie estradowe. Jesteśmy na bieżąco z rozwojem rynku i nadążamy za rosnącymi wymaganiami artystów. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie. Biorąc pod uwagę rozmiar i typ przestrzeni, rodzaj muzyki i specyfikę brzmienia, dobieramy optymalny system nagłośnieniowy. Sami, będąc pasjonatami, zawsze i wszędzie chcemy dostarczać dźwięk najwyższej jakości.

Dysponujemy zaawansowanymi systemami nagłośnienia wyrównanymi liniowo oraz systemami konwencjonalnymi. Perfekcyjne nagłośnienie sceniczne to podstawa satysfakcji z eventu muzycznego. Cieszymy się dobrą opinią najlepszych akustyków, techników i inżynierów realizacji dźwięku. Wiemy jak ważna i skomplikowana jest ich praca. Żeby zwiększyć komfort i efektywność udostępniamy kilkanaście stołów mikserskich, cyfrowych oraz analogowych.

Posiadamy systemy nagłośnieniowe renomowanej i respektowanej na całym świecie francuskiej firmy L’Acoustics. Mamy do dyspozycji dzierżące palmę pierwszeństwa na rynku zestawy typu Line Array: KUDO, KARA, KIVA oraz kompaktowy ARCS, a także systemy monitorów 12XT i 8XT. Pozwala nam to na równie skuteczne nagłośnienie dużych koncertów plenerowych i halowych, jak i kameralnych wydarzeń.

Firma Sound & Lights Service należy do sieci L’Acoustics Rental Network, spełniając standardy H i K – w naszym wyposażeniu znajdują się systemy KUDO, KARA i KIVA.

LINE ARRAY / SYSTEMY LINIOWE – Systemy liniowo wyrównane

KUDO

To jeden z największych systemów wyrównanych liniowo marki L’Acoustics. KUDO jest systemem 3-drożnym opartym na głośnikach 2 x 12” niskich częstotliwości, 4 x 5” średnich częstotliwości oraz 2 x 1,75” wysokich częstotliwości w technologii DOSC®. Kompleksowość systemu pozwala na konfigurację Horyzontalną jak i Wertykalną. KUDO posiada także zaawansowany system przesłon odpowiedzialnych za pomniejszanie i zwiększanie i kierunkowość kąta padania dźwięku.

Zakres kątów:

Horyzontalnie 50-110 stopni Symetrycznie oraz od -25/55 lub 55/25 stopni asymetrycznie.

KARA

To z kolei jeden z najnowszych średnich rozmiarów system marki L’Acoustics o dużej skuteczności i potężnej mocy w kompaktowej obudowie. KARA jest systemem 2-drożnym konstrukcji bi-amp oparty na 2 x 8” neodymowych głośnikach oraz 1 x 3” neodymowym driverze w falowodzie DOSC®.

Zakres kątów:

Horyzontalnie 110 stopni Symetrycznie.


KIVA KILO

To najmniejszy kompaktowy system idealny do zastosowań przy mniejszych i krótszych powierzchniach gdzie koniecznością jest użycie systemu liniowego nie koniecznie dużych rozmiarów i mocy. System Kiva Kilo idealnie spełnia się w warunkach konferencyjnych, eventowych, bankietowych, czy przy muzyce typu Jazz, Lounge, Chillout, Classic. System KIVA + KILO wyposażony jest w 1 x 12″ głośnik odpowiedzialny za dolne częstotliwości (KILO) oraz 2 x 6,5″ głośnik średnich częstotliwości i 1 x 1,5″ driver, również oparty na legendarnym falowodzie L’Acoustics DOSC®.

Zakres kątów:

Horyzontalnie 100 stopni Symetrycznie.


ARCS / ARCS WIDE

To kompaktowy system liniowo-wertykalny o zdefiniowanym na stałe kątem pokrycia. Idealny jest do zastosowań przy małych powierzchniach lub jako dogłośnienie. Jest to dwudrożny system, wyposażony w 12″ (ARCS WIDE) lub 15″ (ARCS) głośnik niskich częstotliwości i 3″ driver w technologii DOSC®.

Zakres kątów:

Horyzontalnie od 30 do 360 stopni.

SUBWOOFER / ZESTAWY BASS LA

L’Acoustics SB-28

L’Acoustics SB 118

MONITOR / SYSTEMY MONITOROWE

L’Acoustics 8XTi

L’Acoustics 12XTi

AMP / KOŃCÓWKI MOCY

Kontrolery LA4 i LA8 oferują nowoczesną amplifikację głośników, DSP, Kontrolę SIECIOWĄ i kompleksową Ochronę Systemu w jednym ergonomicznym opakowaniu. Bazując na podobnych platformach, wyjątkowa wydajność zarówno LA4 jak i LA8 pozwala na pełną optymalizację wszystkich zasobów systemowych L-ACOUSTICS, jak również zapewnia znakomitą jakość dźwięku połączoną z najlepszą możliwą ochroną przetworników.

TURBOSOUND

VERTICAL / SYSTEMY WERTYKALNE

W naszej ofercie znajdą Państwo również wysokiej klasy systemy nagłośnienia wertykalnego marki Turbosound następujących serii: TMS-5, TFM 212.


MONITOR / SYSTEMY MONITOROWE

Używana przez nas seria systemu monitorowego marki Turbosound to seria: TFM 212.

 

KONSOLETY MIKSERSKIE

Nasza firma dysponuje następującymi modelami najwyższej jakości mikserów cyfrowych i analogowych:

SOUNDCRAFT

CYFROWE

– Soundcraft Si Compact
– Soundcraft Si Expression
– Soundcraft Vi1
– Soundcraft Vi2000
– Soundcraft Vi3000
– Soundcraft Vi7000

ANALOGOWE

– Allen & Heath ML5000
– Allen & Heath GL2200M
– Yamaha M7CL
– Soundcraft M12Oprócz tego dysponujemy mikrofonami renomowanych firm (AKG, Neumann, Sennheiser, Shure, Beyerdynamic, Electro-Voice, MIPRO itp.), oraz innymi różnego rodzaju peryferiami (DI-BOXy, kable itp.).

Certyfikat Smaart